574 306 566

sales@cieplarnie.com

System nawadniania

Posiadamy w sprzedaży pięć różnych systemów nawadniających:

 

1) System nawadniania «Akvadiv + 60»

Jest to najprostszy zestaw (bez automatyki) .Polivaet ciepła woda ze swojego zbiornika, podgrzewana w słońcu. Włączanie i wyłączanie ręcznie. Zestaw ten jest skierowany do 60 roślin .Jest możliwość rozbudowy tego systemu i dodać «Expansion Kit + 12».

Cena – 300 zł.

 

2) System nawadniania kropelkowego «Akvadiv kranu»

Podłącz system do kranu poprzez zawór nawadniania (w zestawie) .Sterownik do zasilania potrzebuje dwie baterie. To pozwala ustawić częstotliwość podlewania od 1 godziny do 1 tygodnia, a czas pracy – od 1 minuty do 2 godzin. Nawadnianie jest skierowane do 60 roślin.

Cena – 350 zł.

 

3) Systemy nawadniania kroplowego «Akvadiv start» do 50 roślin

Automatyczny system nawadniania połączony z pompką i sterownikiem elektronicznym zasilanym bateriami . Zbiornik  zasilający powinien być ustawiony na wysokości 10-40 cm wyżej. Super wygoda możesz wyjechać a twoje rośliny dalej będą podlewane ,programowanie czasu  podlewania od 60 do 120 min.

Cena – 450 zł.

 

 

4) Systemy nawadniania kroplowego «Akvadiv Start» na ekranie LCD 50 roślin

System ten jest identyczny jak w poprzedniej wersji, tylko producent  dodał wyświetlacz LCD  ciekłokrystaliczny, który wyświetla wybrany program, czas nawadniania, temperatury, wyładowania baterii.

Cena – 650 zł.

MY NA MAPIE

Scroll Up