574 306 566

sales@cieplarnie.com

Cieplarnia z poliwęglanu

Cieplarnia – specjalny projekt, który jest przeznaczony do upraw warzyw i roślin ozdobnych. Innymi słowy: Cieplarnia to alternatywa dla twoich zbiorów, biorąc  pod uwagę naszą strefę klimatyczną. Sprawi odpowiednie warunki pogodowe dla twoich roślin co szybko przełoży się na plony.

Nasza firma produkuje wysokiej jakości cieplarnie z poliwęglanu i rur ocynkowanych dzięki temu twoje uprawy będą  ciągle wzrastać w komfortowych warunkach. Nasze cieplarnie  trwałe, łatwe w montażu, różnej wielkości i kształcie szybko znajdziemy wariant potrzebny dla ciebie.

Super cena cieplarnie z poliwęglanu w Polsce!

W ostatnim czasie obserwujemy duży wzrost cen produktu jakim jest poliwęglan, spowodowane jest to tym iż  to super alternatywa dla szkła i foli. Nie odbiega swą wytrzymałością od w/w produktów a wręcz można spokojnie stwierdzić ,że jest bardziej odporniejszy na uderzenia, chemikalia i łatwiejszy w montażu. Więc można szybko stwierdzić że nasz produkt jest opłacalną inwestycją.

Nasza firma oferuje katalog naszych produktów, posiadamy sprawdzonych dostawców a także wyszkolonych dystrybutorów. Znajdziesz różne produkty z różnych materiałów typu jakiś kształtownik połączony wkrętami, może nawet będzie tańszy ale na pewno nie dorówna naszym produktom. Chcieli byśmy podkreślić niezawodność i funkcjonalność naszej cieplarni przy tym nie nastając na naszą konkurencje.

Musimy podkreślić że na końcową cenę naszego produktu wchodzą następujące czynniki,  stal poliwęglan uchwyty mocujące zamki zawiasy wkręty podkładki i szereg prac z ukształtowaniem naszego produktu. Nasza firma do produkcji używa tylko materiałów z certyfikatami ,nasze wszystkie maszyny także posiadają niezbędne dokumenty stwierdzające o prawidłowym użytkowaniu.

ciep_20181010_1315552

Cieplarnie “U Działkowa”

Szerokość: 3 m
Wysokość: 2,1 m
Długość: 4 m, 6 m (dwa i więcej razy m)
Rama: Konstrukcja łuku, odległość pomiędzy łukami 0,65 m. Rama wykonana jest z rur ocynkowanych w kształcie 25h25h1,0 mm. Pokrycie poliwęglanem komorowym 4 mm.
Więcej
ciep_20181010_13155523

Cieplarnie “Działkowa”

Szerokość: 3 m
Wysokość: 2,1 m
Długość: 4 m, 6 m (dwa i więcej razy m)
Rama: Konstrukcja łuku, odległość pomiędzy łukami 1 metr. Rama wykonana jest z rur ocynkowanych w kształcie 25h25h1,0 mm. Pokrycie poliwęglanem komorowym 4 mm.
Więcej
cieplarnie_wz_pv

Cieplarnie “Wzmocnione”

Szerokość: 3 m
Wysokość: 2,1 m
Długość: 4 m, 6 m (dwa i więcej razy m)
Rama: Konstrukcja łuku, odległość między łukami 0,65 m rama jest wykonana z ocynkowanej  rurki kwadratowej  25h25h1,0 mm. Pokrycie poliwęglanem komorowym 4 mm.
Więcej
cieplarnie_sred_pv

Cieplarnia “U Działkowa średnia”

Szerokość: 2,5 m
Wysokość: 2,1 m
Długość: 4 m, 6 m (dwa i więcej razy m)
Rama: Konstrukcja łuku, odległość między łukami 0,65 m rama jest wykonana z ocynkowanej  rurki kwadratowej 25h25h1,0 mm. Pokrycie poliwęglanem komorowym 4 mm.
Więcej
cieplarnie_mala_pv

Cieplarnia “U Działkowa mała”

Szerokość: 2,1 m
Wysokość: 2 m
Długość: 4 m, 6 m (dwa i więcej razy m)
Rama: Konstrukcja łuku, odległość między łukami 0,65 metrów. Rama wykonana jest z rur ocynkowanych w kształcie 25h25h1,0 mm. Pokrycie poliwęglanem komorowym 4 mm.
Więcej
cieplarnie_eko_pv

Cieplarnie “Ekonomiczne”

Szerokość: 1,6 m
Wysokość: 1,78 m
Długość: 4 m
Rama: Konstrukcja łuku, odległość pomiędzy łukami 1 metr. Rama wykonana jest z rur ocynkowanych  20h20h1,0 mm. Pokrycie poliwęglanem komorowym o grubości 4 mm.
Więcej

MY NA MAPIE

Scroll Up