574 306 566

sales@cieplarnie.com

Parnik chlebak

Cieplarnie typu parnik (chlebak) idealne do utrzymania mikroklimatu. Stosujemy na małych ogródkach i dla roślin nisko piennych, (sałata ,szczypior itp.) Bardzo łatwe otwieranie działające na zasadzie  przeciwwagi.

Jeżeli zdecydujesz się na chlebak zobacz jakie posiadamy w sprzedaży.

Cieplarnie -parniki są przystosowane do wiosny jak i na zimę. Wiosenną porą chronimy nasze rośliny przed nadmiernymi deszczami i chłodem, natomiast zimą jeżeli zaizolujemy fundament ochronimy przed mrozem układ korzenny naszych roślin.

Chcesz zajmować się ogrodem przez cały rok proponujemy cieplarnie tego typu. Istnieją różne konstrukcje z foli, szkła i różnego plastiku. My chcemy ci zaproponować taką cieplarnie która jest zbudowana z rur ocynkowanych i pokryta poliwęglanem.

Na naszej stronie można kupić niedrogie cieplarnie. Produkujemy konstrukcje tylko z rur ocynkowanych o  wymiarach 25 X 25 mm, a grubość powłoki możemy wybrać sami wedle uznania.

Nasza firma oferuje szeroki wybór szklarni w najlepszej cenie. W naszym katalogu znajdą Państwo standardowe wersje o różnych rozmiarach i kształtach. Jeśli potrzebujesz specjalny projekt to zrobimy specjalnie dla ciebie.

Kup cieplarnie u nas wypełnij formularz zgłoszeniowy a na pewno nasz konsultant do ciebie zadzwoni i wyjaśni wszystkie niuanse a także zaproponuje odpowiednią cieplarnie. Pomoże  w wyborze pokrycia i kształtu.

cieplarnie_pv_fz

Szklarnia «My Fazenda»

Długość: 4 m, 6 m, 8 m
Rama: Podstawą ramy są rury z tworzyw sztucznych, które są odporne na korozję i ekstremalne temp.
Więcej

MY NA MAPIE

Scroll Up